Finike Alo Taksi Hizmeti


Bebek Koltuğu
Taksilerimize isteğe göre Bebek Koltuğu taksiye monte edilmektedir.

Telefon Şarj cihazı
Taksi durakları telefon Şarj Cihazlarıyla hizmet vermektedir. Bu hizmetten faydalanmak için Telefon Modelinin rezervasyon öncesinde bildirilmesi gerekmektedir.

Günlük Gazete
Taksi durağımız günlük populer gazeteleri hizmetinize sunmaktadır.

Güncel Radyolar
Yolculuğunuz esnasın da en güncel ve popüler radyolardan müzik dinleyebilir dilerseniz Aux kablosuyla bağlantı sağlayabilirsiniz.

Taksi Rezervasyonu
Klimalı, Bebek Koltuklu ve Özel ekipmanlı Taksi rezervasyonu için taleplerin en az 1 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Rezervasyonu telefon yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Terimleri:  FİNİKE KUM TAKSİ iletişim, FİNİKE KUM TAKSİ telefon, FİNİKE KUM TAKSİ nerede, FİNİKE KUM TAKSİ yol tarifi, FİNİKE KUM TAKSİ nasıl giderim, FİNİKE KUM TAKSİ firma profili, FİNİKE KUM TAKSİ firma hakkında, FİNİKE KUM TAKSİ mesai saatleri, FİNİKE KUM TAKSİ iletişim bilgisi, Finike FİNİKE KUM TAKSİ, Finike Taksi firmaları, Finike Taksi işletmeleri, Finike Taksi işyerleri, Antalya Finike FİNİKE KUM TAKSİ, Antalya Finike Taksi, Antalya Finike Taksi telefon, Antalya Finike Taksi iletişim, Antalya Finike Taksi firmaları, Mesai Saatleri,

ARAÇ DETAYLARI

 • Şoför:
  Ramazan UĞUR
 • Araç Marka Model:
  Fiat Doblo
 • Araç Plakası:
  07 TM 304
 • Araç Kapasitesi:
  7 Kişilik
 • Araç Durumu:
  Aktif

REZERVASYON

Katılan Son Araçlar

Müşterilerimiz için yaptığımız tüm çalışmalarımızı görün

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?