Çünkü biz Finike'de en iyi taksi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Güvenilir, konforlu ve zamanında bir yolculuk yapmak istiyorsanız Finike Taksi’yi tercih etmelisiniz. Kısa mesafe ve uzun mesafe gözetmeksizin sadece müşteri memnuniyetine dayalı politikamızla siz de farklı olduğumuzu göreceksiniz. Hizmet hayatımızda gün içinde farklı saatlerde yaptığımız sürpriz indirimlerden yararlanmak için hemen bizi arayın.

Finike'nin tümüne ve mahalleri başta olmak üzere şehiriçi ve şehirlerarası taksi hizmeti veriyoruz. Finike'nin en ücra mahalle, köy veya mezrasına veya Türkiye’nin herhangi bir şehrine ekonomik fiyatlı ve güvenli taksilerimizle seyahat edebilirsiniz.

Hayır. Taksimetreyi siz arabaya bindikten sonra açıyoruz. Gideceğiniz adrese taksimetre ücreti ne kadar yazacak, hangi güzergâhtan gidilecek veya kaç dakika içinde gideceğiniz adrese varacağınızı merak ediyorsanız; web sitemizden taksimetre hesaplayabilirsiniz. Ayrıca taksimetre fiyatlarıtaksimetre ne zaman açılırtaksimetre nerede açılır gibi sorularınızın cevabı da burada mevcut.

Günün 24 saati bize ulaşabilir, durağımızdan taksi çağırabilirsiniz. Hafta sonu, hafta içi, bayramlarda veya diğer özel günlerde daima hizmetinizdeyiz.

Güvenilir olmak, Güler Yüzlü olmak ve Dakik Olmak.

Evet. Finike taksi olarak Güvenilir olmak ilk prensibimizdir. Bu konuda güvenli araçlarımızla beraber güvenilir şoförlerimizi bünyemizde bulundurmaktan gurur duyuyoruz.

Evet. Hiçbir aracımızda sağlığınız için araç içinde sigara içilmesine izin vermiyoruz. Temiz araç, sağlıklı hayat önemli prensiplerimizdendir.

Evet. Taksi çağırırken belirtmeniz halinde taksilerimize bebek koltuğu monte ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın güvenliğini en iyi şekilde karşılıyoruz.

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?